Türkçe English العربية

HİZMETLERİMİZ

Karayolu Taşımacılığı

İMS Lojistik’in Karayolu Nakliye Departmanı ana grup firmamız olan IMSAN GROUP'un Çekici (Tır) ve römork (Treyler) filosuna sahiptir. Şirketimiz, değişen piyasa koşullarına ve hacimlerine esnek, rekabetçi fiyatlarla en üst düzeyde hizmet sunmak üzere özel bir nakliye sistemi kurmuştur.

İMS, Karayolu maliyetlerini düşürmek adına Karayolu+Demiryolu ve Karayolu+Denizyolu gibi İntermodal ve Multimodal Servislerinden oluşan esnek, güvenilir ve verimli uluslararası taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Dünya çapında uluslararası lojistik hizmeti veren şirketimiz Karayolu Taşımacılığı için Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da faaliyet göstermektedir.

İMS’nin sektörde karayolu için sunduğu diğer farklı bir hizmeti ise 3. Ülke Taşımacılığıdır.

Özellikle Avrupa ülkelerinde bulunan yüklerinizin Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan ve diğer Ortadoğu & Orta Asya ülkelerine ya da bu ülkelerden Avrupa ülkelerine aktarmasız / aktarmalı express nakliye hizmeti ile gönderileriniz en minimum süreler ve uygun maliyetler ile teslim ediliyor.

 

 

Irak ve Ortadoğu Destinasyonlarında Sunduklarımız,

Ek olarak,

Irak Nakliye ve Irak Parsiyel

Azerbaycan Nakliye ve Azerbaycan Parsiyel

Gürcistan Nakliye ve Gürcistan Parsiyel

Türkmenistan Nakliye ve Türkmenistan Parsiyel hizmetlerimiz ile Karayolu Taşımacılığındaki tecrübemizi sizlere sunuyoruz.